Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetek rosszabbul Lamictal...

Lehetek rosszabbul Lamictal emeléstől? 2x100mg - ot szedtem, bal láb bizonytalanság miatt az orvos azt írta emeljem az adagot 50mg-al. De azóta rosszabb(3napja szedem így).Ez csak átmeneti mellékhatás? Vagy jobban járok ha visszaállok 2x100-ra?

Figyelt kérdés
Legelőször Tegretolt kellett szednem, aztán jött a Lamictal felépítés, tegretolt elhagyása. Most 3honapja nem szedek Tegretolt csak Lamictalt.Nem tudom mi hozta ki de 6napja a bal oldalam bizonytalanabb lett. Tegretolt vegyek be újra ha a Lamictal emelés nem jó? 3napja szedem és rosszabbnak érzem. :(

#Lamictal vagy Tegretol #? #Lamictal emeléstől lehetek rosszabbul #? #Epilepszia # Bal láb bizonytalanság
júl. 16. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj az orvossal,magadtól ne variálj,az sosem jó
aug. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!