Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerülhet egy foglalko...

Mennyibe kerülhet egy foglalkozás egészségügyi alkalmassági vizsgálat? Találtam árakat a neten, de nem tudom, hogy melyik kategóriás az, ami nekem kell.

Figyelt kérdés
Suliba jelentkezéshez kell egy ilyen. Gyógyszertári asszisztens képzésre fogom eladni a jelentkezésemet, és ahhoz kell ez a vizsgálat, amiért fizetni kell, de anya nem tudja megmondani, hogy mennyit. Valaki, aki ért hozzá, meg tudná mondani nekem, hogy mennyit kell fizetnem? Anya azt akarja, hogy én fizessem ki, de nincsen túl sok pénzem, mert suli idő alatt nem dolgoztam, csak most júliusban és ugye a fizetést majd később kapom meg, ballagásra meg alig kaptam valamit, amiből költöttem, mert elmentünk 3 barátnőmmel a Balatonra a hétvégén....

júl. 15. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
70%
10.000-20.000 ft között valahol.
júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!