Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az alábbi Holter vizsgálatom...

Az alábbi Holter vizsgálatom adati mit jelentenek?

Figyelt kérdés

A kardiológus szakorvosom nem engedélyezte a holter vizsgálatom eredménye alapján, az úrvezetői jogsimnak az érvényesítését.A szakorvosom nem adott erre utaló leírást, de semmi tájékoztatásban nem részesültem. Mit tudok csinálni most?


Nemrég voltam Holter vizsgálaton és a következő eredményeket kaptam:

VES összes: 7 (iso: 7, cou: 0) RUN összes: 0

SVES: összes: 175 (iso: 14, cou71) RUN összes: 4, max run: 6 ^72

HRV-T:

SDNN: 197ms

SDANN: 173ms

ASDNN: 91ms

pNN50: 19%

rMSSD: 50ms

HRV-F:

Power: 2320 ms2

VLF: 763 ms2

LF: 784 ms2

HF: 672ms2


max. HR: ^150

min. HR: ^47


ST max:

, depr1: -150 mikroV

elev1: 155 mikroV

, depr2: -55 mikroV

elev2: 42 mikroV


Max rr: 1334 msec

asy: -

spike: -

SFIBR:

hossz: -


júl. 13. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresel egy másik kardiológust, aki erre igent mond.
júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kardiológus szakorvos azt mondta, nagyon rosszak ezek az eredményeim, nem adhatja meg a jogosítványom érvényességét. Mindig jól éreztem magamat, jelenleg is. Mi lehet a betegségem amit nem mondott meg? Pedig már egy nyugdíjas idős a kardiológus szakorvos.
júl. 13. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem rég kaptad ezt a leletet? Na ne kamuzzál itt.
júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 választ adónak.Köszönöm szépen a választ. Ma voltam az új kardiológusomnál megnézte az eddigi vizsgálat eredményeit, és megadta a jogosítványom érvényességének a javaslatát. Ma voltam az okmányirodába, kaptam igazolást a gépjárművek vezetésére, pár nap és küldeni fogják az új jogsimat.Ennyi a különbség egy öreg főorvos és egy új fiatal szakorvos között.
júl. 22. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:
És véletlenül 2009-es webbeteg cikken már felbukkan ugyanez a lelet :D
júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, de ha érdekel elküldöm az ambuláns lapomat amin a megosztott eredményeim vannak. Az pedig 2024. 07.04. 10:42 készült a vizsgálat.
júl. 22. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Még a "Nemrég voltam Holter vizsgálaton" rész is ugyannak a másolata: [link]
júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!