Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van olyan budapesti magánklini...

Van olyan budapesti magánklinika, ahol foglalkoznak mellizom szakadással?

Figyelt kérdés

Körülbelül másfél éve szakadt el a mellizmom, baleset miatt. Érzés és kinézet alapján a szalag szakadt le részlegesen a felkarcsontról.


Az állami egészségügyet már próbáltam, ott azt mondták, hogy hat hónap után már nem lehet visszavarni, mert megrövidült (nem volt annyi eszem, hogy elmagyarázzam az orvosnak, hogy valószínüleg részleges szakadás).


Nézegettem a magánkórházakat és az orvosok profilját, de sehol sem írták, hogy mellizom szakadással foglalkoznának. A medicovernek emailt is küldtem, ők azt választák, hogy nem foglalkoznak ezzel.



júl. 10. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, vagy menj vissza és tényleg mond meg, hogy csak részleges.
júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!