Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Köpölyözést csinálhatom magam...

Köpölyözést csinálhatom magam is, vagy muszáj masszőrhöz menni?

Figyelt kérdés
Szóval van valami technika amit muszáj vele kitanulni, vagy csinálhatom magam is? Szóval valami vérrögöt vagy akármi nem tudok vele okozni? Igazából olyan helyen akarnám használni, ahol masszőr nem csinálná. Meg nem is akarnám az alsógatyámat lehúzni, de baromira sajog a derekam meg farizmom egy erős masszázsért.
júl. 6. 01:46
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudod magadnak. Menj masszőrhöz. Egy derekat siman kiszed
júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Miért nem tudom magamnak?



Ha megkérek valakit itthon?

júl. 6. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj masszőrhöz ,mert azok profi tapasztalt szakemberek.

Én is járok nekem is a derekam lett defektes.

És igen le kell húzni a gyatyát ,de utána jobb lesz.

Az első alkalom szokatlan ,de utána jobb lesz.


,,Miért nem tudom magamnak?



Ha megkérek valakit itthon?"


Azért ,mert nem tudod a technikákat.Nem mindegy ,hogy az izmokat hogyan mozgatod.Lehet ,hogy még nagyobbat ártasz neki ,mint amilyen állapotban most van.

Ha megkérsz rá valakit azzal is ugyan ez a probléma ,hogy nem tudja a technikákat,tapasztalatlan.

júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!