Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy családi tragèdia miatt...

Egy családi tragèdia miatt szedtem mirzatent 4 hónapig.Màsodjàra.Először lassan tetten le,kevès mellèkhatàs volt.Most súlyos anèmiat csinalt,es abba kellett hagynom.3 hónapja nem szedem,iszonyatosan vagyok.Màs hogy jött ki belőle?Tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés

#Mirzaten #Mellèkhatàs
tegnapelőtt 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen dózisban szedted?
tegnapelőtt 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden màsnap szedtem egy felet. 7.5 mg. Èreztem, hogy sok, de nem tudtam aludni.50kg vagyok.Nagyon megbàntam.Talàn mert sűrűbben szedtem, azert rontott a vèrkèpemen.De ez csak egy következtetès.
tegnapelőtt 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Az semmi. Én a 45 mg-os felét szedem lassan 20 éve, de egyébként 90-et kéne... Sosem volt vérszegénységem.
tegnapelőtt 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy Önnek nem volt.En sajnos hematológushoz jàrok, a gyógyszer ritka mellèkhatàsa, az anèmia.

Igazàból a kèrdèsem nem erre irànyult, de köszönöm, hogy megosztotta velem a tapasztalatait.

tegnapelőtt 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy attól volt az anémia? Mióta abbahagytad javult?
tegnapelőtt 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen.Helyrejött a vérkèpem lassan.Bàr mèg nem az igazi.Viszont nagyon erősek az elvonàsi tüneteim. :( es nem hogy javulna hónapról hónapra, hanem egyre rosszabb. Hematológus nem javasolja a mirzatent. Fogalmam sincs mit tegyek igazàból most...?
tegnapelőtt 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!