Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a Semmelweis Klinika email...

Mi a Semmelweis Klinika email címe?

Figyelt kérdés

Nem lehet őket elérni telefonon,egyik számon sem.

Felháborító.

Kaptam egy számlát jó nagy összegről, amit nem is részleteztek,hogy miért kerül ennyibe.

Pénteken kaptam meg a levelet és van 2 hetem kifizetni.

Volt egy balesetem Június 6.-án és akkor vittek be CT-re. 2x néztek meg, már alapból az nagy összeg,mivel nincs TB-m. Pluszbe gondolom erre még rá számoltak jó sok mindent.

De a lényeg az,hogy részlet fizetést szeretnék kérni tőlük, viszont sajnos tényleg nem tudom elérni őket.

Valaki kérem segítsen,hogy tudnám orvosolni a problémát.

22 éves vagyok.



tegnapelőtt 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A SOTE melyik klinikájáról van szó?
tegnapelőtt 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A számlán vagy a kísérőlevélben szokott lenni ez az információ. Vagy jobb felül (ahol a feladó adatai, telefonszám, ügyiratszám, ilyesmik vannak), vagy fejlécben, vagy lábjegyzetben legalul, általában elég kicsi betűkkel.
tegnapelőtt 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szamlaszam van megadva csak :/

Semmelweis traumatologia

tegnapelőtt 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem neten keresd meg a klinika pénzügyi osztályának a telefonszámát. Azt gondolom előbb felveszik, mert ott nem folyik betegellátás.

Majd ott elmondják hogy kell e fizetned, vagy lehet e részletfizetést kérni.

Nem a fekvőbeteg osztályok intézik a pénzügyi részt, hanem a pénzügyi osztály (vagy pénztár).

tegnapelőtt 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!