Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ellát a maszek fogorvos?

Ellát a maszek fogorvos?

Figyelt kérdés

Van 1 lyukas fogam, ami annyira bedagadt az íny vagy a fog nem tudom, hogy felment a szememre nappal, hogy hunyorítva láttam, de most kicsit visszább ment (viselhető). Kérdés az volna, hogy ellátna-e a fogdoki így, hogy a TBM sincs rendezve (sok a tartozás, nem kicsit), illetve fogadna-e aznap ha holnap reggel felhívnám?. Augusztus végén szerettem volna rendezni a tbt, de ez a gyulladás most nagyon

közbe szólt. Ti mit tennétek? Negatív kommenteket légyszi ne, ígyis szenvedek ezzel.



jún. 30. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A magán orvos nem két tb-t, ellát. De ha felír vényköteles gyógyszert akkor a gyógyszertárban lesznek gondok...
jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elfognak látni TB nélkül is csak majd a NAV fogja küldeni a számlát a kezelésről.
jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben elátnak TB-s alapon ügyeleten is, max utólag kifizettetik. De magánban is ellátnak természetesen, ott kifizeted és ennyi, de arra készülj, hogy nem egy alkalom lesz. Ha gyógyszert ír fel, akkor csak teljes áron fogja tudni.
júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Helyedbe magánba mennék, mert a TB-s ellátást is kifogják veled fizettetni, ami drágább lesz, mint a magán.
júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!


Gyökérkezelés lesz, gyógyszertárban nem volt probléma kikéréssel tb tartozás esetén sem.

júl. 3. 23:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg csak piros a TAJ, addig nem gond.
júl. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!