Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit vizsgálnak egy üzemorvosi...

Mit vizsgálnak egy üzemorvosi vizsgálat során?

Figyelt kérdés
Egy kávézóban fogok olvasni, és kicsit megijedtem az üzemorvosi vizsgálattól. Kelleni fog pl vérvétel vagy vizelet/székletvizsgálat? Mert ha utóbbi lesz, inkább itthon csinálnám...

jún. 28. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Felírják van-e alapbetegséged, szedsz-e gyógyszert, milyen magas vagy, hány kiló, mérnek egy vérnyomást, nekem adtak egy kézi EKG-t egy méréshez azt ennyi volt.
jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 de te is kávézó/hasonló vendéglátós poszton voltál?
jún. 28. 10:26
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
nem, de nem szokás komolyan venni az üzemorvosi vizsgálatot, minden munkáltató a minimumra törekszik (kivéve ha rákkeltő anyagokkal foglalkozol laborban).
jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk (állami intézmény)annyira komolyan veszik, hogy én pl cukor és szívbetegség miatt 2 hónapra kapom csak meg az ütemorvosit, két havonta kell mennem vissza ellenőrzésre! Magas vérnyomásosok 6 hónapra, mentális betegek 4 hónapra kapják. Csak a teljesen egészségesek kapják meg nálunk az egy évet! Úgyhogy nem igaz, hogy nem szokás komolyan venni, lehet hogy van olyan munkahely is, de nem sok.
jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Multiban dolgozom home officeból, betelefonáltam az orvosra hogy egészséges vagyok töltse fel az alkalmasságimról szóló igazolást a munkahelyi rendszerbe, mert nem vagyok hajlandó emiatt utazni és időt pazarolni az életemből. Így is tett, bemondásos alapon megkaptam 1 évre az alkalmasságit.
jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

4-es, nagyon ritka az ilyen.

Én államigazgatásban, párom multinál dolgozik. Egyikünknek sincsenek a vérnyomásmérésen kívül extra vizsgálatok.

jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
6. Jó nektek! Nálunk nagyon szigorú, ahogy írtam!
jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk (tanári pálya) kb. fél perc. "Jól van?" "Igen." Pecsét. Ismerősnél ugyan ez zoomon keresztül történt, és nem a kovid alatt...

Fiatalokkal pláne nem szórakoznak.

jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De megmèrik a sùlyomat? Kötelező a sùly ès magassàgmèrès, vagy elég csak bemondani?
szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A súlyodat nem fogják megmérni. Régen néztek székletet olyanoknál, akik élelmiszerrel dolgoznak, nem tudom, így van-e még.
tegnapelőtt 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!