Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos váltásnál mennyi...

Háziorvos váltásnál mennyi idő amíg átkerül a kartonom és az új orvos eltud látni?

Figyelt kérdés
Régóta elégedetlen vagyok a háziorvosommal. Most néztem utána a háziorvos váltásnak. Elvileg csak bemegyek az új kiválasztott orvoshoz és kérem, hogy vegyen át. A kartonomat pedig majd őt átkéri az eddigi orvostól. Ez mennyi idő alatt szokott megtörténni? Mennyi idő múlva tud receptet és beutalót írni majd az új orvos?

jún. 19. 13:45
 1/3 anonim válasza:
100%
Én eddig 3x váltottam (költözés miatt) háziorvost, nálam mindegyiknél úgy működött, hogy bementem elkért néhány adatot illetve az előző háziorvos nevét és ő abban a pillanatban úgymond át is vett így ha éppen beteg voltam mikor először találkoztunk akkor már azonnal kaptam a receptet/beutalót.
jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy héten belül lezajlott az egész, de az új orvoshoz valóban csak be kellett jelentkezni, utána ők intéztek maguk között mindent a régi orvossal.
jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kartonos dolog már a múlté. Én idén váltottam és semmi gond nem volt, az új orvos elvállalt és a régivel én semmit nem csináltam (pedig erősen félrediagnosztizált).
jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!