Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen hátrányai lehetnek ha...

Milyen hátrányai lehetnek ha a gyomor- és vastagbéltükrözést egyszerre csináltatom altatásban?

Figyelt kérdés
pl. gyomortükrözést nem szeretném altatásban mert olvastam/hallottam könnyebben okozhatnak nyelőcső sérülést. Ez igaz lehet? Egyéb dolgok amit érdemes fontolóra venni?

jún. 8. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem altatásban volt egyszerre mindkettő, nem volt semmilyen hátránya.
jún. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Több pénzt kell egyszerre kiadnod.
jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk a gyomortükrözés olyan jelentéktelen kellemetlenség, és annyira gyors,hogy csak azért altatást kérjen.
jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3


Ez így van.


Viszont ha szükséges mindkettő és ha vékony az ember, akkor érdemes altatásban egyszerre mindkettőt.


Annak sok értelme nincs, hogy altatásban elmész vastagbéltükrözésre, rá 3 napra meg elmész gyomortükrözésre éberen. Akkor nem egyszerűbb ha meg van mind a kettő egyszerre?


A jelentéktelen kellemetlenség pedig enyhén túlzó...

jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én magánban voltam gyomor és vastagbél tükrözésen. Amikor a doktornővel időpontot beszéltünk meg, fel sem merült, hogy ne altatásban legyen. Másképp nem is engedtem volna. Nem volt hátránya. Aludtam egy jót, mert egész éjjel nem tudtam.
jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyeseknek lehet, hogy jelentéktelen a gyomortükrözés, viszont annak akinek erős a garatreflexe egy borzalom. Csakis bódításban vagy altatásban.
jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon vékony alkatú vagyok.

Altatásnak amúgy milyen káros hatásai lehetnek?

jún. 8. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!