Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A beutalót csak ott fogadják...

A beutalót csak ott fogadják el, ahova helyileg szól?

Figyelt kérdés
Kaptam egy beutalót abba a városba, ahol a háziorvosom rendel. Én egyébként máshol lakom. Most látom, hogy a beutaló a háziorvosom városába szól. El fogják fogadni az én városomban is, vagy felejtős?

jún. 6. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem a beutalotol fugg hsnem a lakcimedtol. A lakcimedhez tartozo rendelobe kell menni. Csak akkor fognak ellatni.
jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, értem, viszont a beutalóra rá van írva, hogy fogadóorvos XY abból a városból, ahol a háziorvosom van. Ezért tartok tőle, hogy ezt itt nem fogják elfogadni. :/ De legyen igazad, holnap megyek, és rettegek, hogy elzavarnak, mert már rég vártam ezt az időpontot.
jún. 6. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel és kérdezd meg
jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Oda kell menni ahova a beutaló szól.Valószínű ott tudnak csak megfelelően ellátni.
jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha beutalón rajta van az intézet neve és kódja, ahova küldtek, akkor csak ott fogadnak vele.
jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha meg van nevezve, akkor csak oda mehetsz.
jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sejtettem.

Hát mostmár elmegyek az időpontra, hátha megszánnak. Meglátjuk, mi lesz. :(

jún. 7. 06:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Jelentem beengedtek, de nem a beutalóval, hanem mert korábban feküdtem bent ebben a kórházban. A beutalót valóban nem tudták elfogadni.
jún. 7. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!