Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Menjek el a sürgősségire,...

Menjek el a sürgősségire, vagy várjam meg a holnapi szakrendelést (ahonnan lehetséges elküldenek, mert nincs időpontom)?

Figyelt kérdés

Sztori:

Lassan 3. hete orrmellekureg gyulladasom van/lehet. Voltam mar haziorvos altal elkuldve rontgenre. A haziorvos a 2. adag antibiot irta mar fel. FOG szakorvos meg nem latott.

Viszont ugy erzem, hogy egyre rosszabbodik, kezd “nagyobb” teruletre ki/atterjedni.

Megjegyzes: a jobb szemem folotti reszen van a gyulladas.


Koszi a tippeket!



jún. 5. 12:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Kezdem mar a szemem korul es a jobb halantekomnal is erezni a fokozodo nyomast, fajdalmat.
jún. 5. 12:48
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősségire én nem mennék. Legalábbis nálunk ott tényleg nagyon súlyos esetek vannak és még úgy is sokat kell várni.

Felnőtt háziorvosi ügyelet?

Illetve ahol én élek, ott 3 helyen van (városi, egyetemi, MÁV) fül-orr-gégészet, az egyiknél szokott délután is lenni rendelés estig. Nem kötelező az időpont, csak akkor nyilván várni kell. Estefelé meg nem szokott senki sem lenni. De egyébként nálunk szinte minden szakrendelésre lehet menni sürgős esetben időpont nélkül. Pl. nyilván senki sem tudja előre, hogy majd valami bele fog menni a szemébe.

jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A 3 hete tartó panasz nem sürgősségire, de még csak nem is FOG ügyeletre tartozó eset. Holnap szakrendelés
jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor szakrandelés. :)
jún. 5. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakrendelést tanácsolom én is. Sürgősségin semmit nem fognak csinálni veled.
jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!