Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Táppénzes papírért lehet...

Táppénzes papírért lehet előbb menni?

Figyelt kérdés

2hetente mehetek,ami első szerda lenne.

Viszont,ha holnap odaadnák s bevinném céghez,elszámolnák majusi 10nap táppénzem is,ha csak szerda viszem kész lesz bérszámfejtés,és csak köv hó kapom meg.

Ha 2nappal több szerepelne tp papíron,az úgyis júniusra vonatkozik,és köv hó fizetik.


jún. 2. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már "fut" a táppénzed - és erről nyilván tudnak, hiszen az elejét be kellett jelentened - akkor mégis miért ne tudnák 31-ig akként elszámolni, ha egyszer addig nincs változás?
jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tp papír alapján számolják elamit leadsz nyilvan,nem Józsika azt mondta tappenzen van ceg meg fizet orrba szajba,Jozsika meg nem megy tobbet megkerdik berszamfejtot ne haragudj mi alapjan szamoltad el neki?Ez 1multi 2500dolgozoval.Leadod 31tappenzes papirt kapod kov fizivel amit 2-3an viszel be,kesz berszamfejtes ra 1hóra kapod fizivel.
jún. 2. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:

2.

Ilyen alapon meg igazolatlan távollét. Mégsem hívogatják minden nap, hogy miért nem jött reggel dolgozni, nem igaz? Ez egy elég hülye rendszer így.

jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,úgy szerepel jelenléti havi papíron is.Onnan veszik igazoltnak,ahogy 2hetente leadom tp papírt....A rendszer azért hülye,mert hóközbe is utalhatna cég.

Eleg szabálykövető dokim,nem hinném kiadná ma,amiért szerdán mehetek.

Azért vicc,amit 5.én adok le,és májusra vonatkozik,azt júliusi 10.én kapom meg,mikor amúgy is kicsi összeg.

Bocsi,ha idegesen válaszoltam,nehéz időszak,mivel táppénz összege is vicc,igaz 15napra betegszabit fizetnek,viszont az is márcsak 70százalék,regen ez 85százalék volt.

jún. 3. 06:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!