Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten hol érdemes megcsin...

Budapesten hol érdemes megcsináltatni a fogaimat?És merre tűrhetőek az árak?

Figyelt kérdés

#fogászat #Jó és megfizethető fogászat #Öszes fogat
jún. 1. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Az SZTK szakrendelésen.


Vagy, ha van pénzed, maszek rendelésen.

jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

maszek = maganrendeles, a maszek szot mar regebben hasznaltak, nem egyszer futottam bele par ismerosombe akinel ezt mondtam, es kerdeztek, hogy mi az, en meg mondtak nekik, hogy maganrendeles, fizetos.


De fogorvos az mindig fogorvos marad sajnos. Legtobb esetben szarul csinaljak meg, azert, hogy visszamenj, vagy tomjek a zsebuket. Aztan meg adnak 1 honap mulvara idopontot, hiaba rohadtul faj meg mar belazasodtal ugy fertozodik, nem, o 1 honapra szabad, mert maganak szabja meg az idopontokat. Ez a legjobb orvosi amugy, te magad fonoke vagy, te osztod be az idod, sokat perkalnak. TB-n meg csinalnak.. valamit.

jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én a Budapest Dentalt ajánlom, nagyon kedves aranyos fogorvos- és asszisztenslányok vannak ott, szinte élmény oda járni még akkor is, ha tudjuk, hogy miről szól egy fogászati kezelés.


Az árakat nézd meg a honlapjukon, nem tudom, hogy mi számít jónak neked. Budapesten olcsó nem lesz semmi úgysem.

jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jún. 3. 01:23
 5/8 anonim ***** válasza:
+1 a Budapest Dentalra, nagyon kedves, lelkiismeretes orvosok vannak. Nekem nagyobb meló összegyűlött, mikor mentem, és kaptam árajánlatot, ütemtervet. Nem értek egyet, hogy csak a zsebüket tömik, pl legutóbbi ellenőrzésen csak fogkő leszedés volt. Én örülök, hogy náluk rakattam rendbe magam, azóta csak fél-egy évente ellenőrzésre, fogkő leszedésre megyek.
jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyanhoz ne menj, akiben nem bízol! Valamiért bízz benne, ha már odamész, és hidd el neki, hogy amiket mond, azokat meg kell csinálni, és hogy igenis jól fogja megcsinálni.
jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magánfogászaton sehol nem tűrhetőek az árak, a fogászat drága, ezt el kell fogadni. Én az Innovative dentalnál fogom megcsináltatni, nagyon jók az értékelései, majd tudósítok én is :D
jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3


Kinek mi az olcso. Nekem BP-n nagyon jo kulturalt modern maganban fogko leszedes + polirozas meg egyebek osszesen 12e Ft Dupla . Ez szerintem nem Orban pocak meret videken sem. Ha dupla allkapocs felul es alul kerem akkor meg 20e.

jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!