Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ennyire erős a dobhártya,...

Ennyire erős a dobhártya, vagy nem nagy a vízsugár?

Figyelt kérdés
Többször volt fülnosásom. Aki volt már tudja, hogy furcsa érzés. Nyomást érzek mindig. Ilyen erős a dobhártya, vagy eleve nem nagy a nyomás, csak én érzem úgy?

máj. 27. 18:53
 1/5 Senior Séf ***** válasza:
100%

Erős a dobhártya, és a nyomás is behatárolt.

(Egyébként zárd ki az étrendedből a glutént, és nem kell fülmosásra mászkálnod.)

jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez a gluténos tényleg igaz? Úgy tudom, hogy valaki genetikailag hajlamos rá. De persze nem vagyok sem fül-orr gégész, se semmi hozzáértő.

Köszönöm a tanácsot!

jún. 1. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Magadnak is ki tudod mosni a füled. Hajmosásnál állítsd a zuhanyt erős sugárra és ezzel mosd a füled. Én mindig így csinálom és soha nem volt még zsírdugó a fülemben.
jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Orvos azt tanácsolta hogy ne, inkább rá hallgatok. Persze valaki már tudja a mozdulatot, akkor jó. De ha rosszul irányítod a sugarat tényleg kiszakadhat.
jún. 2. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
A tisztítást véletlenül se próbáld a zuhannyal kimosni. Lehet gyógyszertárban kapni spray-t amit bele lehet fújni, az lazítja a viaszt és könnyebben kiürül.
jún. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!