Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nyitott lágyéksérv műtétem...

Carcass9 kérdése:

Nyitott lágyéksérv műtétem lesz (hálós beültetéssel) mire számítsak?

Figyelt kérdés
Június 6.-án műtenek (életemben először) s arra lennék kíváncsi, hogy mikor bemegyek a kórházba (magánklinika) onnantól kezdve hogyan tovább? Altatáskor tesznek ilyen csövet is a torkomba? Ébresztéskor fejfájás, hányás lehetséges vagy abszolút egyénfüggő? Orvosom szerint 40 perc a műtét, állítása szerint nem fog fájni a helye sem még utána sem, állítása szerint csak annyit fogok érezni az egészből, hogy 'ott történt valami' ! Mármint a műtét helyén.. ez igaz lenne?

máj. 18. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálnak mindent akkor igen.
máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Magánklinikán nyitott műtét mikor ez már államiban is ritka ?

Laparoszkópos eljárással valóban a helye sem fog látszani,a gyógyulás is gyorsabb.Már alszol mikor a szádba tesznek valamit is .

Mikor felébresztenek,majd tolnak a kórterembe,még órákig vissza alszol.

máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 luldwig ***** válasza:

Nekem baloldali volt laparoszkópos 13 éve az kibírható volt . Most jobb oldali Ápr. 24. -én volt nyílt brutális fájdalmas volt. Ja és 1hétig 1m-es cső + vákuum tartájjal.

Minél többet mozogsz annál előbb gyógyul húzódni fog nagyon. Ne hagyd el magad az a lényeg.

máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Utolsótól kérdezném.. miért kellett a tartály?
máj. 23. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!