Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normális dolog ez egy háziorvo...

Normális dolog ez egy háziorvostól?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem és átjelentkeznék az itteni háziorvoshoz. Beszéltem olyanokkal, akik hozzá tartoznak és azt mesélték, hogy amikor átjelentkeztek hozzá, akkor egy szál alsóra/bugyira le kellett vetkőzni, négyzetcentiről négyzetcentire megvizsgálta, még a férfinak is csinált tapintásos "emlő" vizsgálatot, sőt volt olyan srác, akivel levetette az alsógatyót és a golyszikat is, brét is megvizsgálta. Mindezt egy háziorvos, csak afféle rutinból, első bejelentkezéskor.
máj. 18. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ő felel az egészségi állapotodért. Tudnia kell, hogy az milyen.
máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Semmit nem KELL, az orvosnál sem, nyugodtan mondhat az ember nemet.

Általában csak a kórelőzményt szokták átbeszélni átjelentkezéskor

máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy protokoll szerint teljes állapotfelmérést kell végezniük. Végül is ő felelős az egészségi állapotodért, de felelősséget csak akkor tud vállalni, ha pontosan ismeri a kiinduló helyzetet. Szerintem lelkiismeretes. Semmiképp nem perverz. Egy orvos előtt nem helyénvaló a szeméremérzet, mivel a vizsgálat során nem a személyiségedet nézi, hanem munkadarabként a testrészeidet. És látott már olyat, nem a látványigény vezérli.
máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez rendben van. Ilyennek kellene lenni az összes háziorvosnak. Az emlővizsgálat nőknél kifejezett hasznos. Neki szembetűnő egy olyan anyajegy is, amire te azt mondanád, hogy nem látsz rajta semmit.
máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Sőt, a melldaganat sajnos férfiaknál is előfordul, illetve a férfiaknál a mell formájából lehet következtetni betegségekre (hormon probléma).
máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
83%

Orvostól is függ. Volt egy szívbeteg orvos, alig élt. Ránézett a betegre és következőt mondta: "Miért ne lenne alkalmas!" Asszisztense nyomta a pecsétet a papírra. A végén már az asszisztens volt az orvos! 30 év alatt kitanulta mellette a szakmát.

A másik a orvos: bemegy a beteg, fáj a szeme alatt, homloka, lábát kezdi el vizsgálni, fogakat, fület stb. Tetőtől talpig kivizsgál mindenkit.

máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11%

Megujjazott?


Ha nem, nem elég alapos az itteni válaszolóknak ők nekik ez a perverziójuk lehet !

máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!