Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Zárójelentéskor vesznek vért ?

Zárójelentéskor vesznek vért ?

Figyelt kérdés
A kérdésem arra térne ki , hogy mikor be kerültem a kórházba át estem egy tucat vizsgálaton, többek közt vérvételen is ( amitől teljesen rosszul vagyok) . Amikor a záró jelentést megírják is át kell essek ezeken ??? (2 nap és szabadulok:) )

máj. 9. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem
máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha írják a zárót nem. De attól függ miért vagy bent és milyen osztályon. Mert ha olyan a dolog vesznek vért ellenőrzés miatt. Én sajnos sokszor voltam bent és mindig volt szinte friss labor haza engedés napján. Volt hogy az volt a feltétele ha jó csak akkor engednek el... :/
máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem
máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy is
máj. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért van bent az ember, kell-e még valamit kontrollálni.

De ha a bentléted alatt nem néztek semmit, akkor biztos nem a tervezett utolsó napon fogják nézegetni, bár ki tudja ki hogy gondolkodik meg mit felejt el.

Miért kezelnek?

máj. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tőlem is vettem amikor bekerültem és mielőtt kiengedtek újra vettek kora reggel, gondolom ez szükséges, hogy lássák történt-e javulás. 1 mp a szúrás, amig jön a vér nem szoktam odanézni, de az is pár mp.
máj. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!