Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi pénzért végeznek...

Mennyi pénzért végeznek magánlaborban teljes vérkép vizsgálatot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Google:)


[link]

[link]

[link]

2010. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Heh...háziorvosod ingyen megcsinálja a teljes vérképed!Ezért pénzt kiadni??-.-" Inkább add nekem azt a pénzt,ha ennyire elakarod költeni...
2010. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem ad a háziorvos, azt mondja panasz nélkül nem kell labor
2010. okt. 18. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Második: Ha nincs indok, akkor az orvos nem szívesen csináltatja meg. Pont azért, mert mint láthatod, elég szép ára van. Feleslegesen nem küldözgetnek senkit, mert szarban van az egészségügy. És néha azért nem árt megnézetni, van-e vmi baj. Inkább erre költsön pénzt, mint cigire mondjuk...
2010. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Erre nem is gondoltam...

És nem lehet csak úgy kérni a háziorvostól egy ilyen teljes vérképet,csak azért mert kiváncsi vagyok,hogy milyen a vérképem?csak ellenőrzésképp...

2010. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát biztos van olyan doki, aki ad, de nem mindegyik, mert igencsak megdorgálják, ha "feleslegesen" kér vizsgálatokat.
2010. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Részemről tuti nem felesleges..=))
2010. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!