Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » "Játszhatok" itthon orvososdit?

"Játszhatok" itthon orvososdit?

Figyelt kérdés
Begyulladt a körömágyam. Volt már ilyenem, de ez a mostani nem tűnik olyan vészesnek, mégis látom, hogy gennyes, azt ki kéne nyomni. De nem szeretnék orvoshoz menni, a legutóbbi alkalomról is borzalmas emlékeim vannak, iszonyatosan fájt:S Itthon nem tudnám elintézni? Tehát fertőtlenítés, picit belevágok, kinyomom bekötöm. Szerintetek? Valaki csinált már ilyet otthon? Ha igen hogyan?
2010. okt. 11. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
persze, én is csináltam már
2010. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
párakötés pár napig, akkor könnyebb elvágni
2010. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dunsztkötés: félbevágott paradicsomot ráraksz, majd neylonzacskó befőttesgumival. legalább fél napig rajtahagyod.
2010. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Párakötés éjszakára, Betadin, tőt lángbatartod, felszúrod, kinyomod, Betadin.

Hagymácskát(körömnyit) sparheltszélén megpuhítassz, rákötöd egy éjjelre.

Mindent lefertőtlenítesz, amihez kézzel, eszközel hozzáértél.

2010. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Ja, hát játszhatsz, persze. Aztán meg rosszabbul jársz...
2010. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te ezzel kapcsolatban már írtál ki kérdést, most van kiemelve, csak abban még nem akartad magadat megműteni :=). Pár perce válaszoltam neked, nézd meg.
2010. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm:) és ha ezt mind megcsináltam, tehát felvágtam, akkor az utána ugyan úgy összeforr? vagy majd körülötte a bőr...nem is tudom mit csinál, leszárad talán? szóval azt nem kell majd leszedni?
2010. okt. 11. 13:11
 8/10 A kérdező kommentje:
:D igen, én írtam ki, de nem válaszolt senki, hát kérdeztem még1szer:D még nem akartam magamat műteni, de ott is házi megoldást kerestem:D
2010. okt. 11. 13:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Bőven elég felszúrni, ha már megérett.
2010. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha az orvosi beavatkozásról rossz emlékeid vannak, az otthoniról még rosszabbak lesznek.

Ha magával a dokival volt bajod, menj máshoz, ha kell magánorvoshoz, de ne szerencsétlenkedj otthon. Amúgy nem súlyos esetben manikűrös-pedikűrös is meg tudja csinálni szépen, nem is túl drágán és azért csak jobban ért hozzá, mint te.

Ja és a fájdalom miatt az is lehet, hogy rossz helyre kapsz, vágsz, vagy ilyesmi. :S

2010. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!