Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki milyen vizsgálatoktól fél,...

Ki milyen vizsgálatoktól fél, és miért? (Pl vérvétel, meg ilyenek)

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyomor és végbéltükrözés, borzalmas lehet!
2010. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

gondolom ezzel nem vagyok egyedül: nekem a fogorvos a mumusom.de nagyon!!!!már attó pánikba esem, h be kell ülni a székbe.az lenne a legjobb, ha altatnának:-)

a másik "pánik" a vérvétel.1*erűen félek a tűtől.pedig nem fáj.tényleg.(a vicc az egészben az, h van tetoválásom, meg piercingjeim is.fura )

2010. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én minden olyan vizsgálattól félek ahol szóba kerül a szuri. hát kilehetne vele kergetni a világból. ebből kifolyólag utálok orvoshoz menni, ami sokszor nem túl jó mert nem derül ki hogy mi a bajom.
2010. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
májbiopszia
2010. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
barátnőm most volt mindkét tükrözésen, azt mondta h a végbél egyáltalán nem fáj, nem is érzett semmit, de a gyomor szar volt mert öklendezni kellett a csőtől:S
2010. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászat:eleve utálok levetkőzni,alul meg még rosszabb érzés,megalazó,főleg hogy beterpesszél más előtt és ha rossz orvost fogsz ki,akkor még fáj is nagyon is.Meg nem szeretem ha orvoson kívül más is bennt van ilyenkor,nem akarom hogy nézzen valaki.Röviden:fájdalom,és szégyenérzet.

Vérvétel:mindenféle tütől én is tartok,ha ügyes akkor nem fáj,de volt rá példa hogy nem találta el a vénám és akkor újabb és újabb szúrás,majd lelillult kéz a végén.

2010. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
proszta,here stb,ne lesse már senki a szerszámot ha jól van ott minden,meg az elsőnél a seggedbe is felnyúlnak
2010. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sőt, nem csak felnyúlnak, hanem felnyomnak egy másfél méter hosszú csövet! :D
2010. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nőgyógyásznál az a trükk hogy egyberészes ruhában kell menni, akkor nem olyan ciki:D
2010. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
minden ahol vetkőzni kell és intim testrészt érint,ja meg ahova dolgokat akarnak benyomni,v.felnyomni.Fáj is meg,nagyon ciki.
2010. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!