Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hàziorvos eltudja intézni...

Hàziorvos eltudja intézni hogy hozzátartozót berakjanak àpolàsi osztàlyra?

Figyelt kérdés
Otthon nem tudjuk ellátni sajnos magatehetetlen.
2022. dec. 5. 17:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Négy évvel ezelőtt mi is végigjártuk ezt. Egy hét alatt találtunk szerencsére otthont. Sajna sokba került de megérte. Őt jól ellátták. Anyukám nem rokkant bele. Család dolga helyet találni.
2022. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező, elmondtuk már múltkor is, hogy el kell adni az anyád házát, és abból fizetni valami otthont vagy ápolást addig, míg nem jut be.


De nem akarjátok, merthogy ti ott laktak, és nektek kell a háza. Hát ez van, ha más ingatlanára fáj a fogatok, azért tenni is kell valamit.

2022. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Két fizetős osztály: krónikus belgyógyászati osztály (nagyobb orvosi felügyelet, pl. műtét utáni lábadozás vagy súlyos eü. állapot) és az ápolási osztály, azoknak, akiknek 24 órás felügyelet kell, de nem igazán orvosi ők miatt. (Pl. demens). Elvileg fél évig maradhatnak, de igazgatói engedéllyel ez hosszabbítható. (Ha rendesen fizetnek, mindig meghosszabbítják, amíg nincs más megoldás. (Pl. Szoc.otthon)
2022. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Ja, amúgy a #10es és #23as voltam.

#20as, köszönjük!

2022. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
22-es nem tudom miért vagy ennyire ideges majd, ha ilyen szituban leszel kivàncsi lennék te hogyan éreznéd magad. Nem mindenki a vagyonra pályàzik amúgy meg nem tudom milyen kérdésről beszélsz
2022. dec. 5. 20:11
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszi 23-as
2022. dec. 5. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!