Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek volt már vastagbéldagana...

Kinek volt már vastagbéldaganata? Kigyógyult belöle? Mik voltak a tünetei?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdeztem mert nekem volt már vastagbélmütétem 9 évvel ezelött, kivettek több mint 1 méter vastagbelet és már csak 50 cm maradt a szakaszból, kitágult részeket vették ki! 2 éve voltam utoljára vastagbéltükrözésen s akkor nem találtak semmit, de most viszont megint menni fogok okt. 14 én, félek h találni fognak vmit, m mikor baloldalomon fekszek akkor begörcsöl a belem nagyon, ha hanyatt vagy jobb oldalomon fekszek akkor nem fáj! Kérlek nyugtassatok meg, még nagyon fiatal vok, s van egy másfél éves kislányom! 26/L
2010. szept. 30. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi:) Ha rendszeresen eljársz szűrésre, akkor nem lesz gond. Vagy ha véletlen lesz, akkor időben észreveszik:) Amúgy a vastagbélrák inkább az idősebb férfiakat érinti. Remélem nem lesz semmi gond!:)
2010. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást! Hát ezaz h 2 éve voltam utoljára és most megyek majd 2 hét múlva... csak nem fognak találni! Kivezetést meg nem élném túl, az már nem élet! :(
2010. szept. 30. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb menj orvoshoz megcsinálják a megfelelő vizsgálatokat ami kimutatja milyen indulatú/ vastagbél tükrözés, CT MRI ha szükséges/ Az édesanyámnál tavaly diagnosztizálták a vastagbél rosszindulatú daganatát. Senkinek nem kívánom!!!!!!!!!!! ne hanyagold el!!!!!!
2010. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért ne izgulj!! Ha eddig nem voltak panaszaid akkor biztos meggyógyultál!! Én vagyok az előbbi válaszíró. Egyébként nem mérvadó , hogy csak az idős férfiak betegszenek meg ebben .. légy nyugodt.Jó egészséget kívánok neked , legyen sok örömöd a béjbiben!!!!!Az anyukámnak is azt javasolták az orvosok , hogy tegyék ki a zacskót , de nem egyeztünk bele.Igazad van az másfajta élet.Ha akarod írok neked az emailodra.
2010. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Együtt érzek Veled. Én ugyan csak hasonló helyzetben voltam, mégis el tudom képzelni, hogy félsz. Nekem 28 évesen vérző polipot távolítottak el (endoszkóppal) a vastagbelemből. Szerencsém volt, mert időben derült ki. A szövettan alapján évek múlva ebből rosszindulatú is lehetett volna! Azóta fokozottan figyelek minden jelre. A biztonság kedvéért mindenképp vizsgáltasd meg magadat. Remélhetőleg semmi komoly baj nem lesz. 30F
2010. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm azok akik írtak nekem, jólesett :) Remélem nincs nagy bajom, ha mégis, nem tok mit tenni, ezzel együtt kell élnem :( csakmert a lányomnak fontos vagyok, csakis érte élek!!! Email-on irhat aki akar mert kiváncsi lennék h ki hogyan élte át! Köszönöm mégegyszeris!!! 26/L
2010. szept. 30. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!