Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az Eszter Ambulancia megszűnt?

Az Eszter Ambulancia megszűnt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

nem, nem szűnt meg.

a neten itt találod: [link]

itt olvashatsz is róluk...

2010. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt már néztem, de hiába írtam nekik, nem reagáltak vissza. meg többektől hallottam, hogy hiába próbálkoztak, nem sikerült felvenni velük a kapcsolatot.
2010. nov. 18. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Hmmm… ezt szomorúan hallom, ugyanis a napokban jutott el hozzám a címük és gondoltam írok nekik, mert nekem is szükségem lenne a segítségükre…

Mikor próbáltad őket keresni?

e-mail-ben, postán küldött levélben, vagy telefonon? (úgy tudom mind a három elérhetőségük adott a honlapon)

2010. nov. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
interneten próbáltam. olyan h ott lehetett hagyni üzenetet, megadtam az emil címemet, de semmi válasz.
2010. nov. 19. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben nem tudok okos lenni, sajnálom, hogy nem jelentkeznek.

Az ilyen szakembereknek, akik ilyen ügyekkel foglalkoznak, mint ők, fontos lenne, hogy ne hagyják egyedül a segítségért nyúló embert.

Csak ötletként… nem gondoltál új levelet írni nekik? Talán érdemes lenne még egyszer megpróbálnod…

2010. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jaj, az időpontot elfelejtettem, kb. két éve (többször is írtam). de azóta találkoztam másokkal is, akik szintén nem tudták elérni. de egyvalakinek sikerült elérnie őket (már a kérdés feltevésem után). de nem tudom, miért nem válaszolnak többeknek. ha nincs elég kapacitásuk, akkor is tisztább lenne szerintem, ha visszajeleznének, hogy nem tudnak fogadni.
2010. nov. 19. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Amint lesz egy kis időm és erőm én is felkeresem őket levélben. Kíváncsi vagyok, hogy el lehet e érni őket. Majd megírom, mi lett…

Szerintem amúgy lenne hely és idő. Nem ártana utána nézni mi a helyzet ezzel...

2010. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!