Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magánklinikán illik a dokinak...

Magánklinikán illik a dokinak pénzt adni műtét után?

Figyelt kérdés
Hamarosan műtétem lesz, adjak a dokinak hálapénzt, vagy a magánklinikán minden benne van az árban?
2010. szept. 22. 18:49
 1/7 anonim válasza:
szerintem ott minden benne van, inkább tárgyat érdemes, ajándékcsomag, bor, értékesebb bonbon.
2010. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

20 ezerért vagyok bent 2 napot(egy éjszakát), ebben benne van a kaja, szállás, műtét. Tehát ezért kérdeztem, hogy illik-e adni külön pénzt.

2010. szept. 24. 06:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék milyen magánklinikára mész 20ezerért,mert én a Telkiben voltam,és 2 napra 300ezret fizettem.Egyébként nem kell adni.Ha elmegyünk egy magánrendelésre,ott sem adnuk borravalót,hiszen az ár tartalmazza ezeket.Milyen műtéted lesz?
2010. szept. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen helyen mar megtiszteltetesnek veszik azt, hogy Te Oket valasztottad,

tehat nem kell, hogy adjal!

2010. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már önmagában balkáni társadalmunk szomorú lenyomata... eleve a feltételezés, hogy egy magándokinak pénzt ILLIK adni... sokat elmond. Hiszen ezt szoktuk meg. :(

Ne adj pénzt, csak amiért számlát kapsz, akkor is kedvesek lesznek és nem sértődnek meg, ez nem állami kórház, itt jól élnek, hidd el :)


Milyen műtéted lesz?

2010. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kamu az egész kérdés.20ezer egy magánkorházban csak a konzultáció.
2010. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves lekamuzó! Nem kamu a kérdés, nehéz elhinni, hogy nem fél millió egy éjszaka?

Nem linkelem be, mert reklám lenne. De akit érdekel PM-ben elküldöm.

A lábfejemen a csonton van egy dudor ami megerőltetés hatására még jobban megnő és iszonyatosan fáj. Az orvoshoz ragaszkodok aki itt is és Győrben is dolgozik. Ez a város nekem közelebb van. Évekkel ezelőtt a könyököm műtötte, és le ne kopogjam, nincs problémám.

Köszönöm a válaszokat. A kis hölgy a recepción is azt mondta, hogy minden benne van.... Csak azért tartottam furának, mert ennyi erővel más is jöhetne ide, mert ennyit eleve oda ad a dokinak és akkor úgy bánnak vele a kórházban, hogy.... pl a fájdalomcsillapítóért is könyörögnie kell.

2010. szept. 26. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!