Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtétnek számít? (többi lent)

Műtétnek számít? (többi lent)

Figyelt kérdés
Októberben fogják majd a térdemet tükrözni. Nem tudom, hogy hogyan lesz utána, hogy mennyi idő múlva állhatok majd rá, vagy hogy mikor engednek ki a korházból.
2010. szept. 19. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesómnak tavaly volt. Igen műtétnek számít. Ő 2 napot aludt a kórházban. Ott a 2. nap próbált már ráállni. Egy darabig sántított,de jobb lett neki. Majd idén műteni kellett, nem tükrözéssel. De, nem a tükrözés végett.
2010. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor , addig pl hogy mehetett ki wc-re ? Vagy mankóval se lehetett felállni, egész nap az ágyban kellett lennie? :/
2010. szept. 19. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
kapsz egy tálkát , amit kacsának hívnak, és oda csurgatsz, legalábbis nekem ez volt
2010. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kapott ágytálat, és abba az első nap, a második nap, már kitolták kerekesszékbe, azzal átcsusszan, majd itthon mankóval 4 nap után meg bicegve elment. :)
2010. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!igen ez már műtétnek számít!Én voltam bent mindkét "szereplőként"mert rajtam is csinálták és nézhettem is ilyen műtétet!a beavatkozás maga 15-20perc az előkészítés 30perc kb.Ha rám hallgatsz és ha van rá lehetőség akkor altatást kérjél,ezt azért javaslom mert ha nincs semmi baja a térdednek és mondjuk epidurális érzéstelenítést kértél nagyon megszívod....nem kelhetsz fel 1 napig,katétert,vagy ágytálat kapsz.Engem altattak és ráálni igazából csak a 3.napon tudtam addig meg ugráltam egy lábon!ha esetleg többet szeretnél tudni írj nyugodtan e-mailt mert segítek szívesen!remélem tudtam segíteni!
2010. szept. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!