Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet valakinek reumája 20...

Lehet valakinek reumája 20 évesen? Vagy milyen olyan betegségek vannak még, amitől fájnak az ízületek?

Figyelt kérdés

A legrosszabb a csuklóm, főleg a jobb: ezzel tavasszal orvosnál is voltam egy röpibaleset után, de nem törött el, azt mondta, biztos csak meghúzódott. Igazából mivel nem dagadt be, meg semmi nem látszott rajta, ezért a doki nem is hitt nekem. Azóta még jobban fáj, már öltözködni vagy egy tányért felemelni sem tudok fájdalom nélkül.

Nem hiszem, hogy kálciumhiányom lenne.. nincs egy lyukas fogam sem, szóval tényleg nem értem, mi lehet a baj.


2010. szept. 18. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sportoltál vagy túlerőltetted, akkor kialakulhat izületi gyulladás (pl. valakinek a rajzolástól lett izületi gyulladás a kezében, másnak a számítógépegér használatától, vagy zongorázástól, stb). Ilyenkor pihentetni kell, bekötni, esetleg valamivel kenni vagy gyógyszert szedni. Azért menj el orvoshoz.
2010. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem köszvény?

Kérdezd meg a google bátyót.

2010. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak a csuklód fáj, akkor jó eséllyel az adott ízületben van valami probléma (túlerőlteted vagy gyulladás).


Ha más ízületeid is szoktak fájni ill. egyéb tüneteid is vannak, akkor még kb. 200 reumatológiai és autoimmun betegség jön képbe, menj orvoshoz.

2010. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!