Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valaki bemegy a sürgősségir...

Ha valaki bemegy a sürgősségire egy tályoggal a farokcsontnál, ami miatt szinte teljesen képtelen aludni, ülni és járni, lehetséges, hogy ott rögtön elvégzik azt a kisebb beavatkozást, ami során felvágják és kiűrítik azt?

Figyelt kérdés
Vagy majd csak napokkal később kerül rá sor?

2022. ápr. 16. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Át utalnak a sebészeti rendelésre . Ha már folyik,pillanatnyilag ellátnak.
2022. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kivágnak mint macskák egészségügyi sétára.

Sebészetre kell vele menni.

2022. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ellátnak jótanáccsal: aludj hason.
2022. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cubina ***** válasza:
100%

A sürgősségivel az a baj, hogy még vannak ott százan, és még ha mentővel is visznek, akkor is óráékat kell várni. Tapasztalatból tudom, fulladásos allergiás rohammal vittek be, és előre szóltak, hogy reggelig ott fogok várni. Fogtam magam és hazajöttem villamossal, pedig nagyon szarul voltam, másnap tudtam meg a házidokitól, hogy mennyi bajt okozott a roham, mert ő látta a vérvétel eredményét. Magas vérnyomás, 26-os vércukor érték, holott előtte mindig 5 volt. 4 hónapba telt, hogy gyógynövényekkel helyrehozzam. Bár amikor hazamentem, már nem fuldokoltam, de amikor bevittek, nagyon rosszul voltam.

Arról nem beszélve, hogy a mentőben is, és a betegfelvételin is PCR tesztet csináltak úgy, hogy ott haldokoltam.

Ha simán bemész a sebészetre, hogy nagyon szenvedsz, akkor ott el fognak látni és PCR teszt se kell. Nem kell 9 órát várni, hogy ellássanak.

2022. ápr. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!