Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van Budapesten olyan klinikát...

Van Budapesten olyan klinikát ahol nem drága feliratni fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Eddig egy pár helyet már felkereste ez ügyben, de mindenhol 50+ ezer volt a vége a dolognak.

Sosem szedtem még. Trombózis vizsgálaton voltam, azzal minden okés.

Egy rákszűrés kellene, mert legutóbb egy éve voltam. Viszont mindenhol annyira drága árakat mondanak, hogy egyszerűen lehidalok. Eddig egy sima “mezei” kórházba jártam (mindig nagyon kedvesek voltak), viszont oda leghamarabb júniusra/júliusra van időpont, ezért keresnék magán klinikát.

Tudtok ajánlani olyan helyet ami pénztárca barát? Előre is köszi!



2022. ápr. 11. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mért nem a szakrendelőbe mész? Csak nem kell 2-3 hónapot várni!
2022. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk a háziorvos szokta felírni.
2022. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is háziorvos írja, de nem értem amit írsz, akármelyik kórházban mentem nőgyógyászatra, időpont nélkül aznap lehetett menni, csak a sort kellett kivárni. Akkor is így volt, amikor teljesen idegen városban random kórházba kellett bemenni esemény utániért.
2022. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Még soha nem szedtem, így szeretnék egy konzultációt, mivel nem tudom mit kellene feliratni.

Én vidéki vagyok alapból és az ottani kórházba szoktam elmenni a nőgyógyászomhoz. Viszont sajnos amikor hívtam azt mondták, hogy nincs időpont, és legközelebb csak a júniusban van ami szabad.

Sajnos a munkám miatt nem tudom megtenni, hogy ott üljek, aztán vagy behívnak vagy nem. (Volt már ilyen sajnos, mert ez nem sürgős eset)


Az esemény utáni az más, ott jóformán egy patikat kell csak, és az orvosod aki telefonon keresztül gyors felírja. Meg ugye az viszonylag időhöz is van kötve.


Most jelenleg Budapesten élek, ezért keresnék itt magán kórházat/dokit akihez nem kell 1-2 hónapot várni. De az eddigi klinkákon nagyon magas összegeket mondta 50ezer mindennel együtt.

Ezért kérdezek itt, hátha valaki tud olyan dokit aki “olcsóbban” dolgozik.

De köszi az eddigi válaszokat!

2022. ápr. 11. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Június 2 hónap. Csak ki lehet bírni még 2 hónapot gumival, és akkor ingyen meg van oldva.
2022. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Én is tisztában vagyok vele, hogy júniusig 2 hónap van már csak hátra, és itt nem a “kibírásról” van szó. Tényleg köszi a segítséget, de ez nem a kérdésemre adott válasz volt.
2022. ápr. 11. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van bejelentett lakcímed, a szakrendelőben minden bizonnyal hamarabb és ingyen fognak fogadni.
2022. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!