Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ganglion leszívás? Hogy zajlik?

Ganglion leszívás? Hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Már kb fél éve van egy ganglion az egyik csuklómon. Voltam dokinál, aki azt mondta, hogy ha már nagyon zavaró, akkor le lehet szívni. Most jött el az, hogy már nagyon zavaró, edzésben és munkában is hátráltat.


Akinek volt már leszívva ganglion, eltudná mondani, hogy hogy zajlik? Érzéstelenítést kapott előtte? Mennyi ideig kellett pihentetni utána? Visszajött?


Köszönöm előre is!



2022. márc. 29. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem tudtak(megprobaltak),igy mutet lett a vege. Nem kaptam semmit, hanem beboktek aztan ott helyben probaltak leszivni.
2022. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor fincsa lesz, már nagyon várom...

Köszi a választ!

2022. márc. 31. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, hamar tul leszel. Veled leszek😀
2022. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, milye volt? :D
2022. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia :)

Végül nem mentem el. Úgy voltam vele, hogy nem érdekel. Hol jó volt, hol eléggé kellemetlen, aztán most a napokban vettem észre, hogy elmúlt magától.


Lehet vissza fog jönni, de továbbra se mennék el dokihoz mégegyszer ez miatt.

2022. szept. 26. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Szuper! Akkor szerencséd volt :)
2022. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!