Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen betegségem van?

Milyen betegségem van?

Figyelt kérdés
Fáj a fejem, néha nehezen kapok levegőt és fáj ha levegőt veszek, fáj mindkét karom, náthás vagyok, viszont nem fáj a torkom, és nem köhögök ( vagy legalábbis nagyon keveset)
2010. szept. 6. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg látogass el egy orvoshoz.. ezt mi honnantudjuk? én a helyedbe már rég elmentem volna a háziorvosomhoz ha ilyen bajom van.
2010. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, ezzel marhasokat segítettél, nem értem hogy mért kell válaszolnia annak aki csak megbántani tud másokat, állítólag ez az oldal azért van hogy az emberek bármit megkérdezhessenek


egyébként a háziorvosom egy idióta kókler, aki sokszor kezelt már félre

2010. szept. 7. 08:34
 3/4 anonim ***** válasza:

szia. első vagyok. nem bántásból írtam, de én megijednék ezektől a tünetektől.. nem tudsz átiratkozni másik orvoshoz? általában minimum 2 háziorvos van.

amúgy lehet valami allergia is. de ki tudja.

2010. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem beszólni akarok, de ha már többször félrekezelt volna a háziorvosom, az az alap, hogy keresek másikat.

Ezt innen pedig nem fogjuk tudni neked megmondani, mi lehet. Szerintem keress egy normális orvost, csak van egy a környéken.

2010. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!