Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol találok ingyenes pszicholó...

Hol találok ingyenes pszichológust Budapesten?

Figyelt kérdés

Sajnos 3 hete pszichiátriára kerültem, 1 hétig voltam bent (bár akarták, hogy maradjak még 1 hetet) ott volt pszichológus egy nagyon profi ember, és ugye pszichiáter aki elkezdte a gyógyszeres segítséget.

Utánna ugye jelentkeznem kellett a kirendelt kerületi pszichiáterhez, nos ez a nő borzalmas. 20 percet voltam nála, az ambuláns lapomra csomó hülyeséget írt illetve az SSRI antidepi mellé amit szedek felírt egy MAOI féle antidepit is. Mindezt 20 perc alatt, közben telefonált is a barátnőjével.

Szóval jó lenne valami pszichológus, akivel tudnék beszélgetni, mert hogy 5 hetente kell vissza mennem a kirendelt pszichiáterhez, az is 20 perc, picit kevésnek érzem. Readasul végig elbeszéltünk egymás mellett. Nem értett meg és na hagyjuk. Szóval van olyan ingyenes pszichológus vagy pszichiáter, aki TB alapon hetente terápiásan tudna segíteni nekem? Sajnos semmi pénzem sincs magánra, még havi 1 alkalomra sem. Viszont nagyon kellene a segítség.

Magas fokú reményveszteséget, suicid hajlamot és depressziót állapítottak meg bent nálam a pszichiátrián. Illetve felvettem a borderline stílusjegyeit is, ami miatt mindenkit elvesztettem.



2021. nov. 8. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Háziorvosod be tud utalni.
2021. nov. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most mondom, hogy járok államiba. Hova utalna be? Ugyan oda tudna ahova alapból járok beutalóval…
2021. nov. 8. 06:55
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Akkor mit vársz? Ingyen, beutaló nélkül a két szép szemedért a fene sem fog szóba állni veled. Plusz ha gyógyszert szedsz neked nem elég a pszichológus
2021. nov. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
2021. nov. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezheted az Ébredések Alapítványt is.
2021. nov. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Senki sem fog ingyen elvállalni... Arra van a TB-s ellátás, amit most is igénybe veszel.
2021. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
4# Az a weboldal nem erre van kitalálva... Segítő beszélgetés a covid krízis miatt maximum 3-5 alkalom.
2021. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!