Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gézlappal újraköthetem e...

Gézlappal újraköthetem e körülmetélés után a sebem?

Figyelt kérdés

Ma történt a műtét, és az orvos azt mondta holnap zuhanyzáskor levehetem a kötést, de igen szorosra csinálták, és most 5-6 órával műtét után elkezdett dagadni (ami normális), de csak a köttetlen rész, ami így már majdnem 3x akkora mint a kötött. Hagyjam dagadni tovább, vagy próbáljam újraközni gézzel és az átlátszó orvosi tapasszal?

Egyébként nem mondott semmit a 2. napos levétel utáni esetleges újrakötésről.



2021. okt. 15. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp kösd át steril gézzel, a jó vérellátású seb jobban gyógyul mint egy elszorított ahol pang a vér meg a folyadék.
2021. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükséges. Sebhintőporozni kell. Reggeli meredevedéskor egy kis pecsételés vérzés normális de annál több nem. Kihült kammillateába mártott kozmetika koronggal néha áttörölheted.
2021. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gézlapot tehetsz a gatyába ha elmész valahova hogy az apró ütődésektől védje.
2021. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!