Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hipohondernek bélyegeztek de...

Hipohondernek bélyegeztek de van rengeteg negatív vizsgálatom, valami kutatásba nem lennék jó alanynak?

Figyelt kérdés

Mellkas, has, kismedence, koponya MRI, szív UH, aztán elkaptam a koronát.


Most meg lehetne nézni a korona okozott-e valamit...


2021. okt. 7. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Semmi vizsgálat nem kell. Ebbe bele kellene nyugodni. Egy hipochondernél minden orvosi vizsgálat rontja a betegséget, mert növeli a betegségtudatot.
2021. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez csak a bélyeg, igazából tudom hogy van valami bajom amit egyenlőre benéztek..
2021. okt. 7. 10:10
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon örülök neki, hogy a hipochondereket feleslegesen vizsgálgatják. Nem elég hosszúak még a várólisták....
2021. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, de ha normálisan ki lennék vizsgálva kiderülne hogy nem vagyok hipohonder.

A legegyszerűbb ugye ezt rámfogni..

2021. okt. 9. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
És mi a bajod, megkérdezhetem? Miből gondolják, hogy hipochonder vagy? Ezt most nem értem, vagy van bajod, vagy nincs.
2021. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vannak tünetek amiknek még nincs meg az oka így azt mondják beképzelem...
2021. okt. 9. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:
A psziché is tud érdekes dolgokat produkálni...
2021. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pszichológus is negatív lett..
2021. okt. 10. 00:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!