Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kórházba (szanatóriumba) mit...

Drom kérdése:

Kórházba (szanatóriumba) mit kell vinni,amiket ott nem adnak? Rehabilitációs gyógykezelésre fogok menni valamikor Visegrádra Budapestről. Nekem eddig annyit mondtak, hogy evőeszközt és tornaruhát. Tornaruhám nincs kb. 45 éve.

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vegyél tornaruhat. Hisz megmondták, hogy kell. (Sima melegítő is megfelel egy pólóval + esetleg edzőcipő.)

Amúgy mindent, amit szállodába vinnèl + wc papír + tisztálkodószerek. Gyógyszereid, ruhák, papucs, köntös. Telefontöltő. Könyv/újság, rejtvény, ilyesmi.

2021. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bentfekvős, vagy bejárós?
2021. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bentfekvős ellátás lesz kb. egy hónapig.
2021. okt. 3. 15:04
 4/7 A kérdező kommentje:
1-nek nagyon köszönöm a válaszát.
2021. okt. 3. 15:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Időközben még egy kérdés felmerült. A mosás. Pl. a fehérneműt még ki tudom mosni, de a pizsamát már problémásabb. Mosószert kell vinni?
2021. okt. 3. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az adott kórházat nem ismerem, de a kórházakban ami általában kell:

- hálóruha, köntös, papucs

- napközben sok helyen lehet melegítő

- evőeszköz, pohár

- tisztálkodási cuccok, törülköző

- kaja, amit bent adnak, többnyire kevés


Tornaruha alatt ne iskoláskorit érts. Olyan ruha, amiben kényelmesen tudsz mozogni. Tehát sima póló, rövidnadrág, edzőcipö elég.

Mosás: láttam már kórházban olyat, aki mosott. De ez többnyire fehérneműre és hálóruhára korlátozódott, este fürdés után kimosták szappannal, ami rajtuk volt. Teregetni kb csak a radiátorra lehet, esetleg van egy törülközőszárító a tusolóban. Én inkább hazaküldtem a szennyest időnként, és vitettem be tisztát

2021. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindent.
2021. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!