Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudnátok Baján pszichológust/p...

Tudnátok Baján pszichológust/pszichiátert ajánlani, akinek van magánrendelése, és esetleg még záros határidőn belül szabad időpontja is?

Figyelt kérdés

Szorongásos tünetek, pánikroham, alvászavar és pszichoszomatikus testi tünetek miatt lenne rá szükség, ezért nem vagyok benne biztos, hogy melyik tipusú szakembert keressem.

Köszönöm, ha tudtok ajánlani valakit.



2021. szept. 20. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Már feltették páran ezt a kérdést, de választ szinte senki sem kapott. Elsődlegesen azért, mert Baja eléggé híján van a pszichológusoknak. A Lélek Központot szokták ajánlani, de ott nincsen felnőtt klinikai szakpszichológus, neked pedig az kellene. Belőlük Baján nagyon kevés van, és abban sem vagyok biztos, hogy van magánrendelésük: Pálmai Zoltán és Sári Judit. A kórházban utána tudsz érdeklődni.

Pszichiáternek szintén a kórházban tudsz utána érdeklődni. Kovács Ágnesről hallottam, hogy van magánrendelése és őt nagyon dícsérik.

Rengeteg klinikai szakpszichológus vagy pszichoterapeuta vállal online terápiát. Annak nem szeretnél utána nézni?

2021. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De. Köszönöm szépen. Jó ötlet.
2021. szept. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!