Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A szimpla orvosok (házio. ,...

A szimpla orvosok (házio. , nőgyógyász, belgy. Stb) a homeopátás orvosok, a kínai orvosok, miért ellenzik a másikat?

Figyelt kérdés
Voltam egy hőtérképes vizsgálaton elvittem a leletet a nőgyógyászhoz és kiröhögtek.Mondván,hogy maga hisz ebben a hülyeségben?Egyátalán nem vesznek komolyan,pedig a leleten szemmel láthatóak a ciszták.Több orvosnál voltam és senki nem veszi komolyan!Ahelyett hogy azzal foglalkoznának amire felesküdtek,hogy embereket gyógyítanak,kiröhögik a kollégájukat mert azok másban hisznek,és én mint beteg,sehol nem kapok normális ellátást,ha ilyen vizsgálatokra megyek!Hát,hol élünk??!!
2010. aug. 26. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

azért, metr ha félrekezelnek a másik kolléga véleménye alapján erős szerekkel, amik nme gyógynövény kivonatok, úgy, hogy a hagyományos módszerek alapján nincs rá bizonyíték, hogy az a kórkép, ami, akkor kiperelik őket a gatyájukból... joggal. ez többek közt elővigyázatosság. a gyógynövényes bioholmik nme feltétlenül rosszak, de nagyon sok csak kiegészítheti a kúrát.

(medikus)

2010. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fel emelheted a hangod ha szemetek.. Jogod van rá.
2010. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol élünk? Itt, Magyarországon. Ahol te elmész a maszek orvoshoz hőkamerás, meg mindenféle alternatív vizsgálatra, amiért szép pénzeket fizetsz ki. Utána az ott kapott eredménnyel elmész az "állami" doktorhoz, az orra alá dugod a jó pénzért kapott alternatív eredményt és elvárod, hogy ő azt kételkedés és gondolkodás nélkül elhiggye és felelősséggel kikezeljen a másik csodadoktor által megállapított bajból. Én a magam részéről nem csodálkozom, ha nem vágnak jó képet hozzá.

Nem kapsz normális ellátást, ha ilyen vizsgálatokra mész? Az hogyan lehet, hiszen rengeteg pénzt kifizetsz ezekért a vizsgálatokért, ott miért nem gyógyítanak meg, ha tudják, mi a baj?



A doktor

2010. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak az a bajom,hogy 1éve piszkosul fáj a hasam(a nap 24 Órájában)bal oldalt a köldök mellett,megtükröztek alul-felül,csomó vizsgálaton voltam már és nem tudnak semmit.Gondoltam elmegyek egy teljesen más alternatív gyógymódhoz,de kiröhögtek!Most mit csináljak,a férjem ügyvéd,de amig nem vágják le a bal lábamat a jobb helyett,nem tehetek semmit.Nem így van?Pf...
2010. aug. 26. 22:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Na álljon már meg a menet,KEDVES doktor!Beszéljünk a maszekorvosról meg az sztk-orvosról?Hogy is van az,ha elmgyek egy sztk-s nőgyógyászhoz,berendel műtétre a telki korházban ,mert egyébként ott is dolgozik?!Miről beszélünk.Ma az orvosok 90%-a másodállásban maszekol.Akkor ha én kifizetek egy maszek kórházban egy valag pénzt,az sztk-ban is úgy bánjon velem ahogy akkor bánt amikor a kezébe adtam a százezret.Kedves műdoktor!
2010. aug. 26. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Értem, hogy panaszod, tüneteid vannak.

Azt nem értem, hogy az alternatív "doktorok" miért nem gyógyítanak meg, ha egyszer megtalálták a cisztáidat. Vagy ők röhögnek ki?

Egy alhasi fájdalomnak valószínűleg van oka, nem mindig egyszerű megtalálni, de aki keres... :)

2010. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves jobbra-balra csapkodó 22:39!


Lehet, hogy a székesfővárosban 90% a maszekoló orvosok aránya, mifelénk vidéken nem mindenütt vannak ekkora lehetőségek. Ettől eltekintve én teljesen egyet értek a mondandód többi részével (Bár nem egészen "rimel" arra - alternatív kontra hagyományos -, amit én írtam).



A (mű)doktor :)

2010. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy a nyugati orvoslás elveti a bio humbug és egyéb divatos irányzatokat, annak oka az, hogy az utóbbi csoport tudománytalan. Amennyiben tényleg jogász a párod, akkor ismeri a kuruzslás vétségét (+ megtévesztés). Ha ebből akarnál pénzt csinálni, hajrá. Az alternatív módszerek NEM használhatóak SEM GYÓGYÍTÁSRA, SEM DIAGNOSZTIKÁRA. Ha ezt mégis megteszi a "terapeuta", perelhető. Menj neki pár biorezonanciásnak, sok pénzt tudnál róluk akasztani. Technika hozzá a következő: menj el kezelésekre, csikarj ki írásos "diagnózist", majd irány a bíróság.


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!