Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Használja valaki az Allegra...

Kazama kérdése:

Használja valaki az Allegra alergia gyógyszerét?

Figyelt kérdés

Használja valaki a fentebb említett bogyót?

Nagyon rámjött az alergia, és nem múlik el :D


Nem szeretem a gyógyszert, de már nem bírom tovább...

Egyfolytába csak azt hallgatom, hogy "egészségedre", meg "miért sírsz?" és már idegesít...


Esetleg valami más gyógyszer alergiára, ami tuti hogy használ, de nem halok bele a mellékhatásaiba?


Köszönöm a válaszokat előre is!


2010. aug. 24. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

én már szinte minden létező gyógyszert kipróbáltam és egyik se hat szóval szenvedek az allergiától rendesen....

Én néha szoktam Calcium pezsgőtablettát inni mert az kicsit enyhíti de ez csak ideiglenes megoldás.

Másik lehetőség ha elmúltál már 20 éves (nem tudom pontosan hány éves kortól vagy hogy ez pontosan hogy működik) keress fel egy orvost és tud adni injekciót amitől szinte tünetmentes lesz. Anyukám is kapott kb 1 hete és semmi baja nincs, csak ugyebár tele van szteroidokkal meg ehhez hasonlókkal, ezért fontos hogy nagyon fiataloknak nem ajánlatos beadni

remélem segítettem egy kicsit :)

2010. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Amúgy 23 éves vagyok, szóval nem lenne gond ez, csak hallottam minden rosszat erről a szuriról :)

Állítólag valaki ettől lett cukorbeteg például. :(


Na majd azért jobban utána olvasok!

Köszönöm a segítséget!

2010. aug. 25. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!