Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik városokban ingyenes a...

Melyik városokban ingyenes a HPV elleni védőoltás?

Figyelt kérdés
2008. dec. 5. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon sehol sem ingyenes. Úgy tudom 3 oltás kell, és ezek ára 90.000 Ft körül van. Még az E.Ü. dolgozóknak is a (minimális) kedvezménnyel együtt.
2008. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! De igen van olyan város, tegnap volt a híradóban. A neten is találtam, csak az a baj, hogy olyat nem, ahol minden város fel van sorolva. Ingyenes pl: Fehérvár, Pécs, Szolnok, Debrecen..
2008. dec. 5. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Te figyelj! Én úgy vettem észre, hogy a szűrés ingyenes, nem az oltás!
2008. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A-a az rtl híradó 4-ei adását nézd meg..
2008. dec. 7. 08:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl. Bp. V. kerület 18 év alatt. De általában csak 13-18 év alatt vállalja át az önkormányzat. Felnőtként 3x30000ft.
2008. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Engem Veszprém érdekelt volna, de úgy tudom, hogy itt sajnos nem.. Amúgy 17 éves vagyok
2008. dec. 12. 14:21
 7/7 anonim válasza:

Pécsen biztos, hogy nem volt ingyenes hpv-oltás, ugyanis én 90 ropit perkáltam érte a körzeti dokimnak.

Szerintem kevered a dolgot azzal, hogy a kötelező iskolai oltások közé került a hpv is, így a 18 éven aluli iskolások ingyen megkapják.

2010. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!