Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gerincfájdalom! Mitőllehet...

Gerincfájdalom! Mitőllehet ez? Kinekvolt már ilyen?

Figyelt kérdés
A hátam közepe vagy egy kicsit feljebb. Néhha eléggé fáj...Elfeküdném vagy elülöm ? Olyan rossz és félek,h eltörik vagy nem tudom, mert amúgy is nagyon ropog az egész gerincem meg a nyakam de enm tudják,hogy mitől :S:S Nem éles fájdalom hnem kicsebb apróbb nyomások stb.... mitől lehet ez ? Elküldtek ortopédushoz, de félek...segítsetek ...Előre is köszönöm :)
2010. aug. 15. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
mi lenne? olyan, amin az ortopéd orvos tud segíteni....ha meg nem rinyálnál itt, hanem már rég elmentél volna orvoshoz, tán már nem is fájna...de hogy "megnyugtassalak" gerincferdüléstől kezdve a porckorongsérvig bármi lehet, senki nem röntgenszemű távgyógyító itt, hogy megmondja mi a bajod azon kívül, hogy valami agymenésed van, mert már azelőtt "tudod" hogy nem fog segíteni a doki, mielőtt betennéd hozzá a lábad....ha meg már úgyis a rendelőben vagy keress fel ezzel a fóbiáddal egy pszichiátert ;)
2010. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elmentem orvoshoz de aztmondták,h nem tudják mi bajom. ha nem tudsz értelmesen válaszolni vagy fogalmad sincs a dolgokról akkor ne szólj bele. különben a psziho dokit inkább neked kéne felkeresni, nem én vagyok az aki olyan agylágyulásos h semmi kedvesség nincs benne... Talán depis vagy ? Ajálhatom a Xanaxot ?
2010. aug. 15. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
xanaxot depressziósnak nem adunk ;)
2010. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a reumatológiát. Ha indokoltnak látja, akkor elküld röntgenre, vagy MR-re. Lehet, hogy gyógytorna sem ártana, kimozgatni a hátizmaidat.

Ha lehetőséged van, próbálj meg masszőrhöz menni!

Azt mondják, hogy a ropogás nem baj, helyükre ugranak a dolgok, de azért nem árt egy kivizsgálás.

Csodálatos az orvos, hogy nem küldött tovább…

Ennyit az egészségügyről.

2010. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11:58 dehogynem küldte tovább, írta, hogy ortopédhoz küldték ;)
2010. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ortopédushoz küldték, de az a doki meg nem küldte tovább annak ellenére, hogy nem tudja mi baja!
2010. aug. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ortopédhoz még el se ment ;)
2010. aug. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!