Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen a hőtérképes és írisz...

Milyen a hőtérképes és írisz diagnosztikai vizsgálat?

Figyelt kérdés

Hőtérképes és írisz diagnosztikai vizsgálatra szeretnék menni. Ki tud róla bővebbet, aki már volt, milyen? Érdemes áldozni rá?


Válaszokat nagyon szépen köszönöm.


2010. aug. 9. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én voltam írisz diagnosztikán különböző problémák miatt. Az úgy nézett ki, hogy a szememből diagnosztizált, kb. havonta kellett hozzá járnom, és homeopátiás bogyókat adott. A legdurvább az volt, amikor egyszer bevertem nagyon keményen a fejemet véletlenül, és rá két napra kellett pont a doktornőhöz mennem. Belenézett a szemembe a gépével, és megkérdezte, hogy nem vertem be a fejemet nem rég? Na, akkor ledöbbentem, mert nem hittem el előtte igazán, hogy használ valamit. És ezen kívül is egy csomó problémámat megmondta az íriszem alapján... Ettől függetlenül nekem nem hozott eredményt a kezelés, mert mint utóbb kiderült pszichés problémák álltak a háttérben, amiken előbb változtatnom kellett volna.

2010. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!