Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pécsi szülők - KI tud vélemény...

Pécsi szülők - KI tud véleményt mondani Dr. Benczenleitner Éva vagy dr. Dorozsmai Éva gyermekorvosokról?

Figyelt kérdés
Váltani szeretnék. Kedves! gyerekkel türelmes orovst keresek!
2010. aug. 3. 13:56
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Dr. Benczenleitner Éva kivételesen lelkiismeretes és nagyon kedves Doktornő. Tudomásom szerint, maga is 5 gyermeket nevelt fel és a Pécsi Tudományegyetem Orvosi Karának a mentora, mindemellett idén az év mentorának is választották. A rendelője nagyon jó helyen van(Köztársaság tér), szép is és, nagyon nagy. Az asszisztensnő is nagyon kedves és hozzáértő személy. Személy szerint nagyon jó véleménnyel vagyok róla és az ismerőseim is kivétel nélkül szeretik. Nagyon szereti a gyerekeket, kompetens és hihető személy. Én Őt ajánlom neked. :)

2011. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Dr. Benczenleitner Éva -VÉLETLENÜL SE! -Most menekülünk Tőle!!!!!
2012. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagyon kedves, szimpatikus doktornő, jó orvosnak tűnik. Szerintem jó választás.
2012. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dörgő csilla válasza:

Az én fiamnak 14 éve az orvosa. Teljes mértékig meg vagyok elégedve!

Eszembe sem jutott más orvost választani.

Éjjel is felhívhattam sürgős esetben, ellátott tanácsokkal, reggel az első dolga volt, hogy a lakásunkon megvizsgálta a gyermekemet.

2013. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!