Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapest Mária u-i bőrklinikáv...

Budapest Mária u-i bőrklinikával kapcsolatos tapasztalatok? Én ma elmenekültem.

Figyelt kérdés
Arcomon lett volna egy kisebb beavatkozás. Időpontra mentem be, ami senkit nem érdekel. Jöttek a csókosok sorra. Majd miután én jöttem az orvos elzavart, mert nem voltam a recepción/nem mondta senki, hogy kell/utána kezdhettem volna előről a sorbanállást. Csúnya szó vita az orvossal, a büdös bunkó stb. és eljöttem.Minden beteg nekem adott igazat, sorra mesélték Velük hogy beszélt, hogy viselkedett.Ja! és az egész kórházban ez az egyetlen sebész.Elhiszem, hogy fáradt, de egy operáció előtt álló ember sem nyugodt igazán.Rugalmasan meg lehetett volna oldani.Amig velem foglalkozik, Feleségem lement volna a papirért, de nem.
2010. júl. 27. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem Csettlik doktornak hívják? Ő is tévedhet, a lónak négy lába van mégis megbotlik. Szerintem menj újra, és kérj bocsánatot,(ha nem te voltál a hunyó akkor is),addigra ő is megnyugszik, és megcsinálja a beavatkozást.
2010. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eltaláltad! Ő volt, de ezek után a lovamat sem vinném oda. Kösz a válaszodat, de ma már 8-kor kell hivnom egy dokit az időpontért. Köszi. Ment a pont, ha jelent valamit.
2010. júl. 28. 05:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Túl vagyok a műtéten.Itt minden rendben volt.
2010. júl. 28. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!