Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógytornászhoz szeretnék...

Gyógytornászhoz szeretnék menni, hol tudom elérni őket?

Figyelt kérdés

Ezelőtt még csak csoportos gyógytornán voltam évekkel ezelőtt (ahová az akkori iskolaorvos küldött), viszont az ortopédián nemrég megállapították hogy van egy elég nagy görbület a gerincemben, az orvos azt mondta hogy magánszemélyhez kellene mennem, hogy külön tornát állítsanak össze nekem. Megadott egy nevet és telefonszámot, viszont ez a gyógytornász teljesen elérhetetlen, rengetegszer hívtam és nem veszi fel, az e-mailemre pedig hónapok óta nem reagál. Néztem magán gyógytorna központokat a városban, minimum 5-6 ezer egy alkalom, nem túl olcsó, főleg hogy ki tudja mennyire húzódna el egy terápia. De persze ezeken a helyeken sincs szabad időpont, pedig egészen őszig átnéztem a naptárukat.

A helyi sztk honlapján rengeteg gyógytornászt említenek elérhetőséggel együtt, a kérdésem az lenne, hogy vállalnának ha egyéni tornára szeretnék menni? Mivel mind kórházban dolgoznak, így feltételezem hogy ottani betegeket látnak el, gondolom csoportokat, nem tudom hogy külön vállalnának-e engem. Lehet hogy értelmetlen a kérdés, de akkor egyszerűen csak válasszak ki egyet közülük, és vegyem fel vele a kapcsolatot? Persze nem most szeretném elkezdeni a tornát, hanem majd ha lecseng ez a vírusos időszak.



2020. márc. 23. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz időd még bőven keresgélni, sajnos ez el fog tartani nyárig. Egyébként pár alkalom alatt betanítják a tornát, majd otthon csinálni kell, de a lényeg, hogy egyénre szabott legyen.
2020. márc. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy számoltam hogy nyárig biztos tolódni fog, talán még tovább is. Ez viszont jó hír, közben találtam egy másik helyet ahol szintén legalább 5000 lenne egy egyéni torna (és valószínűleg tudnak is majd fogadni), de ha tényleg pár alkalom alatt megtanítják amit kell, akkor lehet ide fogok jelentkezni.
2020. márc. 23. 10:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Közkórházban megkérdezheted a gyógytornászt, hogy elvállal-e magánban, ha ideje engedi valószínűleg igent fog mondani. (Sajnos ott elég nagy probléma van ilyen téren, gyt hallgatóként egyre jobb ezt tapasztalni🙃)

Magánban pedig az 5k elég jó, persze nem tudom hol laksz de pesten egy jó gyt aki mondjuk elvégzett valami gerincspecifikus képzést, akkor 15k alatt nem is nagyon vállal. Sajnos ez nem egy olcsó dolog, de ahogy a másik oldalon, az eszközök sem azok..

2020. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!