Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem tudnék önkéntesként...

Nem tudnék önkéntesként segíteni valahogy ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sajnos ápoló, egyszerű egyetemista vagyok, 19 éves, viszont önkéntesként nem tudnék valahogy segíteni ebben az időszakban? Szakképzettség nélkül tudok valamit tenni?
2020. márc. 20. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy hol laksz, de mindegyik önkormányzat tárt karokkal várja az önkénteseket. Az ő honlapjukat nézd meg.


Nemes gesztus, gratulálok az ötlethez.

2020. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lakokornyezetedben önállóan is felajanlhatod a segitseged olyanoknak, akiknél ugy értékeled, hogy kellhet a segitseg.
2020. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Van védőfelszerelésed? FFP3-as maszk? Szemüveg?
2020. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
#3, te egy elég méretes péniszkalap vagy!
2020. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4, Miért te ostoba? Miatta aggódok csak!


Önkéntes munkához nem adnak semmiféle védőfelszerelést nagy valószínűséggel. Még az orvosoknál is alig van védőeszköz...


Ezért mindig magáról kell gondoskodnia az embernek, különben nagyon hamar megfertőződik.


Nekem is megfordult a fejemben az önkéntesség, mert rengeteg védőfelszerelésünk van, a laborból is... csak allergiás asztmásként nem akarom elkapni.

2020. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Dehogy aggódsz te miatta!

Csak magadnak keresel mentséget!

Ha allergiás asztmás lennél, meg sem fordult volna a fejedben az önkéntesség.

De ha mégis igy lenne, segíteni azzal is tudsz, ha egy egyedül élő idös embernek bevásárolsz. Ahhoz nem kell vegyvédelmi felszerelés.

Úgyhogy mehetsz nyugodtan segíteni.

2020. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

9 emberre és 3 családra felügyelek... eddig 200 ezre költöttem már el a saját tartalékomból, szóval kussolj.


Védőfelszerelésben megyek természetesen ki, így nem félek. De EÜ önkéntességet nem mernék vállalni, mert kb 1millószor nagyobb a vírusexpozíció aránya. Ezt nem tudom vállalni, mert Ventolin használóként veszélyes lehet a covid.

2020. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tehát utoljára, kérdező ha EÜ önkéntességet vállalsz, akkor kérlek próbálj szerezni védőfelszerelést.


Pl Szfváron valaki árult FFP3 maszkokat 3000 Ft-ért.

2020. márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!