Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Származásom miatt (magyar, de...

Származásom miatt (magyar, de nem "fajtiszta") rongálják az ablakokat, fűtést már évtizedek óta rasszisták, így a hideget átereszti, ami betegségeket okoz. Hol tudnak ilyen esetben segíteni és gyógyítani?

Figyelt kérdés
A lakásban hidegebb van, mint egy hűtőben. A településen ez egy gyakori kínzási módszer. Segíteni eddig nem akartak, csak felírtak gyógyszert. Feljelentettek, amikor kértem, hogy gyógyítsanak, és a rendelőintézetből kitiltottak azzal, hogy menjek oda orvoshoz ahonnan származom. A hideg szuro fájdalmakat okoz, nem érzem arcom, kezem és lábam, megfáztam, vizelet nehézkes. Pár hónapja a hideg okozta sérülésektől már szinte egyáltalán nem tudok járni. Pár helyen hideg a bőröm. Mindent lopnak, azért mert feljelentést nem tehetek, a gyógyszerem is ellopták. Ruháimat, cipőt megrongálták. Eddig egyik segélyszervezet, hivatal sem válaszolt. Hol tudnak ilyen esetben segíteni és gyógyítani?

2019. nov. 30. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Látom, van jó számítógéped. Írjál e-mailt a polgármesternek. Ő csak segít.
2019. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Évtizedek óta tuti nem a származásod miatt piszkálnak.

Elég furán írsz, szerintem valami nem ok, mentálisan nem vagy rendben.

Évtizedek óta ugyanott laksz, és a rasszisták is mind ugyanott laknak? Vagy ha elköltözik, akkor szintén rasszista költözik a helyére?

Orvos sem mond ilyet, így egyből, ok nélkül, ebben biztos vagyok.

A cgányokat is gyógyítják, akik egy fillért nem fizettek be az ellátásukra. (na de ez hamarosan megváltozik, úgy tűnik - hurrá!)


Ruhát hogy tudnak megrongálni?

Betörtek? Akkor a rendőrség már nyomozna.

A számítógépedet is elvitték volna.

Az sem igaz, hogy a hivatalok nem válaszolnak. Egyszerűen nem igaz.

2019. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem írod le egyenesen, hogy mi a "származásod"?
2019. dec. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!