Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten belül V. XIII....

Budapesten belül V. XIII. kerület környékén tudtok jó háziorvost?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy háziorvost választani valahol a két kerület egyikében esetleg ha van máshol és normális akkor természetesen az is jó lenne!


Helyzet a következő nem írok ki nevet meg semmit.. a jelenlegi háziorvosomtól bármilyen segítséget kérek nem kapok..


Most megvagyok fázva 18. óta betegállományban vagyok, ma voltam nála és közölte velem hogy nem indokolt a további betegállomány .


Lázam van fáj a torkom és így dolgozhatok tömegközlekedésben...

Járművezető vagyok úgyhogy kértem a felvételt péntekig azt mondta szó sem lehet róla.


És itt határoztam el most hogy váltani szeretnék, egy humánusabb megértőbb orvosra!


Pls segítsen valaki aki tud valamit ajánlani köszönöm! :(


Nem vagyok egy logós ember, meg ugye pénzbe nekem sem mind1 hogy dolgozok vagy itthon vagyok..


De lázasan köhögve már azért ne várják el hogy szolgálatra jelentkezzek köszönöm még egyszer aki tud valamit ajánlani! :(


2019. szept. 23. 15:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!