Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudok fütyülős üvegből...

Hogyan tudok fütyülős üvegből vízipipát csinálni?

Figyelt kérdés
van egy csomó fütyülős üvegem és nem akarom széttörni és már hallottam hogy valaki abból csinált
2010. júl. 5. 00:13
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs nem ide akartam kiírni de aki tudja a választ az írhat télle bocs
2010. júl. 5. 00:14
 2/7 anonim ***** válasza:
hehe :D állatok xD ..késő van már mi? :D Bocsi én nem tom :D de remélem kapsz választ , engem is érdekel :P
2010. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én se tom de várom h valaki leírja:D
2010. júl. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is üvegnek fogtam egy Fütyülős málna üveget amit egy helyi kocsmából hoztam egy szombati este után, szerencsére már nem fa dugós hanem csavaros a kupakja és így megoldódott a kifúrása is de ezt majd később, szükség volt csövekre is, az első cső ami a vízbe megy le az egy egyszerű réz fűtéscső volt ami a füst elvezetésére szolgál az pedig egy benzincső. Maga a tölcsér amibe a dohányt tettem az egy 100-as izzófoglalat mint ahogy Döni utalt rá :) a szívócső pedig hát azt nem tudom megmondani a műhelybe találtam de gázcsőre hasonlít csak vékonyabb, a szipkát pedig fából faragtam, a tálca pedig befőttes üveg teteje lett. Na akkor az elkészítésről kifúrtam a Fütyis üveg kupakját 2 helyen kb 8-as fúróval. Az egyiken fog lemenni a rézcső amit meg kellett toldani a benzincsővel mert nem ért le teljesen a másik végére menetet metszettem mert az izzófoglalatnak a mérete megegyezett a rézcsőével utána pedig ráhúztam a szintén kifúrt befőttesüveg kupakját.Ezzel megvan az alap rész.Beleraktam a réz csövet. A másik lyukba pedig egy kb 4 cm-es benzin csövet tettem ami 2-cm-re van az üvegbe és ennek a végére jött a gázcsőnek látszó cső és mind ezeket az összeillesztett alkatrészeket virágkötészetben használt ragasztóval odaragasztottam nehogy valahol is levegős legyen. Még 2 érdekesség az egyik a szipka ami egy botból készült amit kifúrtam kihegyeztem és lakkoztam a másik pedig a szűrő ami az izzófoglalatba lett belevágva és ez a kávéfőző szűrője volt
2010. júl. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Küldhetnél nekem is egyet, ha majd kész lesz..:D

Am találtam neked egy jó kis oldalt, az előző válaszolónak pedig én i köszönöm a leírást! :D

[link]

2010. júl. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
XDDD
2011. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!