Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mért van az hogy a mai világba...

Mért van az hogy a mai világban egyre több 15 éves már dohányzik?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és az osztályomból(33) 28-an dohányoznak aktivan ez mért van?? Mert menő vagy mért??...Tamilina
2008. okt. 31. 09:58
 1/10 anonim válasza:
81%

A legtöbbjük azért dohányzik ilyen korban, mert milyen menő dolog, hogy lázadnak és olyan dolgot csinálnak amit nem szabad.

Plainy

2008. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez vicces az egyik kérdésemre is te válaszoltál a bkv-s számosra:D Am. a válaszban igazad van sajnos:S
2008. okt. 31. 12:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én osztályomban is sokat dohányoztak, amikro 15évesek voltunk... Engem is nagyon zavart, a lányok is és mindig átható dohányszag volt a wc-ben... Pfújjj.... Szerintem is a menőség a fő ok. A nagy baj, hogy nem akkor kezdték el hanem 1-2 éve már dohányoztak elötte is...

Jah és ez nem is annyira a mostani időszak, mert már 5éve, hogy 15évesen voltunk. Ma már jóval elöbb kezdik.

2008. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menő dolog egyrészt, másrészt pedig a családi háttér is meghatározza , persze itt is vannak kivételek. Ha elmúlik a varázs talán rájönnek, h nincs abban semmi hasznos. sőt!
2008. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15? Sajnos nekem már a 12- éves osztálytársam is cigizik...
2008. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem a kölkölet kéne szidni.

A szülei nyomik, mert képtelenek megnevelni.

2008. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja ilyenkor a szülő az oka...

Meg persze a sulit se hagyjuk ki, az emberek szex után is rágyujtanak, miért? Ideglevezető :) ha ideges vagy valami miatt (doga) elszivsz egyett és már kicsit könyebb is, az én osztályomban azért szivank...

2008. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
55%
Muszáj megszólalnom habár tudom hogy hamar leszázalékolnak érte. Szerintem mindenki törődjön a saját bajával és ne a másiknak próbáljunk már "tanácsokat" osztogatni...a társadalmon károgni legalább olyan felesleges és értelmetlen mint bármi mást szidni...attól még nem változik hogy te megveted. Nem dohányzok max. minden félévbe egy szálat ha elszívok, akkor is mert illik mondjuk egy sörhöz... Amit akarok ezzel a felháborodásommal kifejezni, az az hogy elég szomorú ha az alapján ítélünk meg valakit hogy ő mivel rontja a szervezetét...(vagy akár a politikai beállítottsága miatt de ez egy másik téma)1. részt mert így szerintem mindent el lehet ítélni ugyanis valamitől mindenki függ és 100%-ig egészséges dolgot nem találtak még fel az okos tudósok. Másrészt pedig... én ismerek intelligens normális még 16-17 körüli embereket mind a 2 táborból és mégis létezek. Arról meg pláne nem is beszélve hogy honnan tudod hogy te túl fogod élni őket? Csak azért mert te "egészségesen" élsz még kaphatsz előbb rákot vagy bármi mást.
2008. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem te engem félreértessz:S Én nem ítélem el őket, sőőőt...Soha egyszer nem szóltam le őket, csak egyszerűen érdekelt hogy mégis mért van ez:)
2008. nov. 29. 21:17
 10/10 anonim ***** válasza:
A mai világban egyre kevésbé menő, pláne amikor szólnak érte a lányok hhogy megint büdös a ruhám, én már csak tudom.:S
2011. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!